• Wpisów: 29
  • Średnio co: 46 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 12:32
  • Licznik odwiedzin: 5 640 / 1390 dni
 
sygrydastorrada
 
Nie ma to jak wczesną ranną porą, gdy na dworze śnieg i plucha usłyszeć dzwonek do drzwi i ujrzeć uśmiechniętego pana z paczką w ręce :)

Okazało się, że to zakupione przeze mnie na alledrogo ;) próbki kremu La Roche Posay Effaclar Duo +, mojego faworyta w kwestii walki z niedoskonałościami cery.


SAM_0361.JPG


Dodatkowo znalazłam w tym biało-niebieskim morzu kartoników miły gratis :)


SAM_0355.JPG


Co cieszy mnie tym bardziej, że żadnego z powyższych nie miałam okazji jeszcze wypróbować :) Zwłaszcza raduje mnie filtr z LRP na który ostrzę sobie zęby :)


SAM_0366.JPG


Teraz małe sprostowanie, dlaczego mój ulubiony krem zamówiłam w formie mikrotubek? Mam taką swoją teorię, pewnie nie do końca dającą się udowodnić naukowo ;) Że krem w tubie otwierany codziennie, z czasem słabiej działa, poza tym mała tubka wydaje mi się bardziej higieniczna. A poza wszystkim wyłania się mój podskórny Sknerus McKwacz - zakupiłam 15 tubek po 3 ml, a więc 45ml kremu, zapłaciłam za nie 20zł :D I jest więc o wiele ekonomiczniej :)


SAM_0372.JPG


O tym, ile dobrego jest w mikrotubce z pewnością napiszę osobny post. To najlepszy krem jaki miałam i z pewnością zasługuje na obszerną recenzję :)


SAM_0379.JPG


Używałyście? Znacie? Podzielcie się swoją opinią :) Jeżeli macie zdanie na temat któregoś z gratisów także będę wdzięczna za spostrzeżenia :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego